PILET: 10€ PÄEVAL, 15€ ÕHTUL
AVATUD: Avatud 7 päeva nädalas 12.00-23.00
ASUKOHT: VANA-VIRU 14, TALLINN

Tüdrukuteõhtu Tallinnas

Meeldejääv tüdrukuteõhtu korralda klubis The Score

Planeerite tüdrukuteõhtut tähistamaks tulevase pruudi viimast õhtut vaba ja vallalise naisena? On juba pikemalt traditsiooniks kujunemas stripiklubi külastamine tüdrukuteõhtuks. Klubi The Score asub Tallinna südalinnas täpselt Viru ringi kõrval ja just siin on pealinna parimad ning kõige kuumemad meestantsijad. Võtke tulevasele pruudile üks seksikas meestantsija või pange pruut ise postitantsu katsetama. Kui soovite pidu veelgi vallatumaks teha, saate juurde tellida lisateenuseid - olgu selleks siis privaatshow või strip õhtusöök.

Kui soovite korraldada eriti meeldejäävat ja omapärast tüdrukute õhtut, siis saame teid abistada selle korraldamisega ning ideede välja pakkumisega. Küsi, kui Sul on midagi endal mõttes ning arvad, et me saame Sind aidata. Korraldage oma sõbrannale üks tõeliselt äge õhtu, mis tal nii pea ei ununeks!

TÜDRUKUTEÕHTUL SAUNA

Meie saun on parim valik Tallinnas nii oma stiilsete ruumide kui ka asukoha poolest, sest peale sauna edasi soovi korral mõnda ööklubisse liikuda on väga lihtne. Ja sauna ruumid läbi kahe korruse on piisavalt avarad, et viia läbi kasvõi näiteks mänge kuni 20 inimesega.

Organiseerime vajadusel kiiresti ka limusiini, mis viib teid stiilselt peole edasi või seksika meestantsija show. Viimast saate nautida kasvõi mullivannist.

Milliseid lisateenuseid saame sõbrannale üllatuseks tellida?

Pakume tüdrukuteõhtuks järgmiseid lisateenuseid: limusiini rent, sauna rent, strip õhtusöök, naked tequila shots, watershow ning muidugi show striptiis nii mees- kui naistantsijatega. Võtke meiega ühendust ning aitame korraldada tüdrukute õhtu, mis ei unune iial!

Kas korraldate teemapidusid?

Jah, korraldame ka teemapidusid tüdrukuteõhtuks. Kui teil on midagi mõttes, küsige ja leiame koos parima lahenduse!

Kas teil on ainult naistantsijad?

Ei, meil on ka meestantsijad! Kes on kusjuures linna kõige kuumemad ja paremad tantsijad!

Kas kohapeal on võimalik tellida süüa?

The Score Tallinn klubi ei serveeri süüa, kuid on võimalik tellida maitsvaid suupisteid samas majas allkorrusel asuvast Arena 14 baarist.

Broneeri Siit

    TAHAD UNUSTAMATUT TÜDRUKUTEÕHTUT?

    MEIE LISATEENUSTE HULGAST LEIAD VALLATUID ÜLLATUSI TULEVASELE PRUUDILE JA PEOOSALISTELE, ET TEIE PIDU OLEKS UNUSTAMATU!