PILET: 10€ PÄEVAL, 15€ ÕHTUL
AVATUD: Avatud 7 päeva nädalas 12.00-23.00
ASUKOHT: VANA-VIRU 14, TALLINN

LISATEENUSED

Siit lehelt leiad mitmeid seksikaid show'sid ja teenuseid, mis külmaks kedagi kindlasti ei jäta. Vii oma õhtu täiesti uuele tasemele või üllata oma sõpra, tellides talle mõne üllatuse näiteks sünnipäevaks või poissmeesteõhtuks.

Watershow

Watershow on kuum ja seksikas veeshow. Tellida saab nii privaatselt ühele inimesele kui ka tervele seltskonnale ehk on suurepärane lisa igale peole ja üritusele. Märjad T-särgid, liibuv pesu või lihtsalt veest nõretav privaattants viib temperatuuri pea talumatult kuumaks. Lihtsalt küsi ja sa saad selle show.

Show Striptiis

Soovite peole pinget veelgi juurde kruvida? Tellige show striptiis! Meie tantsijad on kahtlemata linna parimad ning viivad peo hoopis uuele tasemele! Striptiisi show’d saab tellida nii naistantsijate kui meestantsijatega ja nii privaatselt kui tervele seltskonnale!

Kinkekaardid

Otsite omanäolist sünnipäeva kinki või ei tea täpselt, millist lisateenust sõber eelistaks? Lihtne, kingi talle kinkekaart! Kinkekaardile võite tulla ise järgi või saadame selle teie valitud asukohta. Kinkekaardi summa saate määrata ise, kuid kinkekaardi minimaalne väärtus on 50€.

Korralda meeldejääv üritus meie juures

AITAME KORRALDADA Poissmeesteõhtuid, sünnipäevasid, firmapidusid

VIP sauna rent alates 100 eur / tund