PILET: 10€ PÄEVAL, 15€ ÕHTUL
AVATUD: 24H IGA PÄEV
ASUKOHT: VANA-VIRU 14, TALLINN

SAUNA RENT TALLINNAS

Parim saun Tallinna südalinnas

Otsid privaatsauna rentimiseks Tallinnas? Oled jõudnud täpselt õigesse kohta. Meil on kaks parimat tunnisauna Tallinnas. Broneeri omale peoruumid läbi kahe korruse linna parimas saunas. Meie sauna ruumid asuvad samas majas erotic lounge ja football lounge’iga.


Meie baariga saunaklubi saun koos mullivanni, suitsuruumi ja puhkenurgaga on läbi kahe korruse ning mahutab kuni 20 inimest. Oleme pannud palju rõhku sellele, et sauna ruumid oleksid puhtad, kaunid ning kaasaegsed, et seal veedetud aeg oleks võimalikult lõõgastav. Lisaks suurematele saunaklubi ruumidele on võimalik rentida väiksemat VIP sauna.Sauna rent kuni 10 inimest on 100 eurot üks tund. Üle kümne saunalise puhul lisandub 10 eurot tunnist iga järgmise isiku pealt. Sauna broneerimisel tuleb teha ettemaks 50%. See summa ei kuulu tagastamisele. Miinimum aeg sauna rentimiseks on 2h. Saunalinad on hinna sees.

  • Kuni 20 inimest
  • Leilisaun
  • Mullivann
  • Diivaninurk
  • Baar
  • Mugav suitsuruum
  • TV ekraanid
  • Tunnihind 100€ sisaldab tervet saunakompleksi

NB! Oma alkoholi kaasa võtta ei ole lubatud. Küsi oma seltskonnale personaalset pakkumist.

VIP SAUN

Avatud on meie värskelt renoveeritud VIP saun Tallinna südalinnas! VIP Saun on mõnusalt privaatne ning õdus oma seltskonnaga nautimaks kuuma leili ning külmasid jooke.

Saun mahutab kokku 10-12 inimest.

Olemas on suur mullivann, mugavad diivanid ja loomulikult leililava.


VIP Sauna rent 100€ tund. Miinimum 2 tundi.

VIP Sauna on lubatud on kaasa võtta oma joogid. Maksma pead ainult ruumide rendi eest.

RENDI SAUN ÜRITUSTEKS

Kui soovite väikse seltskonnaga pidada maha ühte mõnusat üritust, sobib selleks ka VIP Saun ideaalselt.SPORT JA SAUN

Sauna rendi hind Tallinnas

Saunaklubi rentimise tunnihind kuni 10-nele saunalisele on 100 eurot, mis sisaldab mõlema korruse kasutusõigust privaatselt ja üksnes sinu seltskonnale. Iga järgnev saunaline on 5€ tunnis lisaks. Minimaalselt saab rentida sauna 2 tunniks. VIP Sauna rentimisele kehtib sama hinnakiri.

Kas sauna tohib tulla oma söögi / joogiga?

Meie suure saunaklubi ruumide rentimisel ei ole lubatud võtta kaasa oma sööki ega jooke. VIP Sauna võite võtta küll joogid, kuid mitte oma sööki. Suupisteid ning sööki saate tellida juurde sama maja esimesel korrusel asuvast Arena14 baarist.

Kui suurele seltskonnale saun sobib?

Meie saun sobib seltskonnale, kus on kuni 20 inimest. Kui soovite tulla väga väikese seltskonnaga, sobib teile ideaalselt VIP saun, kuhu mahub lahedalt 10-12 inimest.

Millised ruumid on saunas?

Saunaklubis on kaks korrust, millel asuvad avatud baar, suitsuruum, lõõgastusala koos mullivanniga, puhkenurk ning loomulikult suur leiliruum. VIP Saunas on suur mullivann, puhkeala diivanitega ning leiliruum.

Broneeri Siit