PILET: 10€ PÄEVAL, 15€ ÕHTUL
AVATUD: Avatud 7 päeva nädalas 12.00-23.00
ASUKOHT: VANA-VIRU 14, TALLINN

FIRMAPEO PIDAMINE TALLINNAS

Kõige parem firmapidu korralda meil

Kui otsid peoruumi Tallinnas, kus korraldada meeldejääv firmapidu siis on meie ruumid selleks ideaalsed.

RENDI PEORUUM SAUNAGA firmapeoks

Meie saunaklubi ruumidesse mahub lahendalt kuni 20-liikmeline kollektiiv. Ruumid on läbi kahe korruse koos mullivanni ning avatud baari ja puhkealaga. Tänu avarusele ja ruumile saate vabalt korraldada ka vahvaid seltskonnamänge.

Ka aktiivsele ning sportlikule kollektiivile on saunaklubi mõlemal korrusel suured telerid, kust saate vaadata omale meeldivaid spordiülekandeid ning nautida külma õlut või siidrit.

Väiksemale kollektiivile võib sobida firmapeo pidamiseks väga hästi meie VIP Saun, mis mahutab lahedalt 10-12 inimest. VIP Saunas on mugav puhkeala, leiliruum ning loomulikult mullivann.

Kui saunas on käidud, kuid peotuju veel sees, saate edasi pidutseda väga lihtsalt. Kuna asume Tallinna südalinnas saab populaarseimatesse klubidesse jalutada mõne minutiga. Samas julgemad võivad oma sammud seada kohe edasi meie The Score ruumidesse erotic ja football lounge’i, mis asuvad samas majas.

Lisaks saame organiseerida ka tasuta pääsmed meiega samas hoones asuvasse Venus klubisse. Tule pea oma firmapidu meie juures.

Millised võimalused on toitlustamiseks firmapeol?

Saunaklubi sauna rentimisel firmapeo jaoks ei ole lubatud tulla oma söögi ega joogiga. VIP Sauna rentimisel on lubatud oma joogid, kuid mitte söök. Suupisted saate tellida juurde sama maja esimesel korrusel asuvast Arena14 baarist või catering jaoks küsida meilt täpsemat pakkumist sauna broneerimisel.

Kas korraldate teemapidusid?

Jah, korraldame ka teemapidusid firmapidude pidamiseks. Kui teil on midagi mõttes, küsige ja leiame koos parima lahenduse!

Kui palju maksab sauna rent firmapeo jaoks?

Saunaklubi tunnihind on 50 eurot, mis sisaldab mõlema korruse kasutusõigust privaatselt ja üksnes sinu kollektiivile. Minimaalselt saab rentida sauna 2 tunniks. VIP Sauna rentimisele kehtib sama hinnakiri.

Kui suure kollektiivi jaoks ruumid sobivad?

Meie saun sobib seltskonnale, kus on kuni 20 inimest. Kui soovite tulla väga väikese kollektiiviga, sobib teile ideaalselt VIP saun, kuhu mahub lahedalt 10-12 inimest.

Broneeri Siit

    MEELDEJÄÄV FIRMAPIDU?

    Ühe korraliku ja läbimõeldud firmapeo korraldamiseks võtke meiega ühendust ning aitame teid!