PILET: 10€ PÄEVAL, 15€ ÕHTUL
AVATUD: Avatud 7 päeva nädalas 12.00-23.00
ASUKOHT: VANA-VIRU 14, TALLINN

Poissmeesteõhtu Tallinnas

Tõeline poissmeesteõhtu korralda klubis The Score

Planeerite poissmeesteõhtut tähistamaks tulevase peigmehe viimast õhtut vaba ja vallalisena? Poismeeste pidu koos seksikate tantsijatega on traditsioon. Klubi The Score asub Tallinna südalinnas Viru ringi vahetus läheduses ja just siin asuvad pealinna parimad striptiisitarid. Lisaks on The Score on ainus klubi Tallinnas, mis pakub täis-striptiisi ehk suurepärane emotsioon ja kogemus on garanteeritud! Kui soovite pinget veelgi juurde kruvida, saate juurde tellida lisateenuseid - olgu selleks siis privaatshow või strip õhtusöök. Kui soovite korraldada eriti ägedat ja omapärast poissmeeste pidu, siis saame teid abistada selle korraldamisega. Küsi, kui Sul on midagi endal mõttes ning arvad, et me saame Sind aidata. Korraldage oma sõbrale üks tõeliselt meeldejääv õhtu, mis tal nii pea ei ununeks!


POISSMEESTEÕHTUL SAUNA

Poissmeeste õhtu pole ideaalne kui peigmeest ei kostitata ühe korraliku saunaga. Meie saun on parim valik Tallinnas nii oma stiilsete ruumide kui ka asukoha poolest, sest et kus siis veel teha üks kuum leil külma õllega kui mitte linna südames. Ruumid läbi kahe korruse on piisavalt avarad, et viia läbi kasvõi näiteks mänge kuni 20 inimesele. Väiksema seltskonnaga peo pidamiseks saate rentida meie VIP Sauna, mis mahutab 10-12 inimest.

Organiseerime vajadusel kiiresti ka limusiini või seksika privaattantsu. Viimast saate nautida kasvõi mullivannist.

Milliseid lisateenuseid saame poissmeesteõhtuks tellida?

Pakume poissmeesteõhtuks järgmiseid lisateenuseid: sauna rent, strip õhtusöök,watershow ning muidugi show striptiis. Võtke meiega ühendust ning aitame korraldada poissmeesteõhtu, mis ei unune nii pea!

Kas korraldate teemapidusid?

Jah, korraldame ka teemapidusid poissmeesteõhtuks. Kui teil on midagi mõttes, küsige ja leiame koos parima lahenduse!

Kas klubis on koguaeg tantsijad?

Absoluutselt! Päevasel ajal on klubis 3-5 showtantsijat. Alates kella 21:00 õhtul on klubis kuni 15 tantsijat!

Kas kohapeal on võimalik tellida süüa?

The Score Tallinn klubi ei serveeri süüa, kuid on võimalik tellida suupisteid samas majas allkorrusel asuvast Arena 14 baarist või veel parem - strip õhtusöök.

Broneeri Siit

    TAHAD UNUSTAMATUT POISSMEESTEÕHTUT?

    MEIE LISATEENUSTE HULGAST LEIAD SEKSIKAID ÜLLATUSI POISSMEHELE JA PEOOSALISTELE, ET TEIE PIDU OLEKS UNUSTAMATU!