PILET: 10€ PÄEVAL, 15€ ÕHTUL
AVATUD: Avatud 7 päeva nädalas 12.00-23.00
ASUKOHT: VANA-VIRU 14, TALLINN

SÜNNIPÄEVA PIDAMINE TALLINNAS

Tõeliselt kihvt sünnipäev korralda meil

Kui otsid peoruumi Tallinnas, kus pidada maha oma sünnipäev, siis on meie ruumid selleks ideaalsed. Kas tahate mõnusat saunaõhtut, koos mängudega või teha vallatu õhtu hoopis striptiisiga - meil on teile pakkuda mõlemad variandid.

RENDI PEORUUM SAUNAGA SÜNNIPÄEVAKS

Meie saunaklubi ruumid on avarad ning suured läbi kahe korruse koos mullivanni ning avatud baari ja puhkealaga. Tänu suurusele mahub sinna lahedalt kuni 20 inimest ja seal saab vabalt korraldada ka mänge.

Kui soovite teha pisut rahulikumat sünnipäeva meeste keskel, on saunaklubi mõlemal korrusel ka suured telerid, kust saate vaadata omale meeldivaid spordiülekandeid ning nautida külma õlu.

Tõelistele nautlejatele saab peo hetkega kuumemaks teha tellides meie lisateenuste hulgast näiteks striptiisi või watershow’d, mida saab nautida ka mullivannis olles.

Ja kui soovite teha saunas pidu ainult oma kõige lähedastemate sõpradega, võib teile sobida väga hästi meie VIP Saun, mis mahutab 10-12 inimest.

Kui saunaskäigust jäi veel väheks on edasi pidutseda väga lihtne. Kuna asume Tallinna südalinnas saab populaarseimatesse klubidesse jalutada mõne minutiga. Julgemad võivad oma sammud seada kohe edasi meie samas majas asuvatesse The Score ruumidesse erotic ja football lounge’i. The Score erotic lounge on ainus täis-striptiisi pakkuv klubi Tallinnas.

Millised võimalused on toitlustamisele sünnipäeval?

Saunaklubi sauna rentimisel sünnipäeva peo jaoks ei ole lubatud tulla oma söögi ega joogiga. VIP Sauna rentimisel on lubatud oma joogid, kuid mitte söök. Suupisted saate tellida juurde sama maja esimesel korrusel asuvast Arena14 baarist või catering jaoks küsida meilt täpsemat pakkumist sauna broneerimisel.

Kas korraldate teemapidusid?

Jah, korraldame ka teemapidusid sünnipäeva pidamiseks. Kui teil on midagi mõttes, küsige ja leiame koos parima lahenduse!

Kui palju maksab sauna rent sünnipäeva peo jaoks?

Saunaklubi tunnihind on 50 eurot, mis sisaldab mõlema korruse kasutusõigust privaatselt ja üksnes sinu seltskonnale. Minimaalselt saab rentida sauna 2 tunniks. VIP Sauna rentimisele kehtib sama hinnakiri.

Kui suure seltskonna jaoks sauna ruumid sobivad?

Meie saun sobib seltskonnale, kus on kuni 20 inimest. Kui soovite korraldada sünnipäevapidu väga väikesele seltskonnale, sobib teile ideaalselt VIP saun, kuhu mahub lahedalt 10-12 inimest.

Broneeri Siit

    TAHAD UNUSTAMATUT SÜNNIPÄEVAPIDU?

    MEIE LISATEENUSTE HULGAST LEIAD VALLATUID ÜLLATUSI SÜNNIPÄEVALAPSELE JA PEOOSALISTELE, ET TEIE PIDU OLEKS UNUSTAMATU!